Dom, ul. Partyzantów
Partyzantów, Twardogóra, dolnośląskie
- 749 000 zł
- 189,78 m²
- 3 946,68 zł/m²
Angelika Kozachu...
Skontaktuj się
Dom, ul. Partyzantów
Partyzantów, Twardogóra, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Dom, ul. Partyzantów
Zaktualizowane: 12 maja 2026
749 000 zł 189,78 m² 3 946,68 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
5
597 m²
garaż
2009
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
597 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2009Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 749 000 zł (3 946,68 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 189,78 m² (153,74 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2009
- materiał budowy: ytong; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- okna: plastikowe
- Działka: 597 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Wyposażenie: lodówka, zmywarka
- Kuchnia: z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, węglowe, centralne ogrzewanie
- Internet
- Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: PERFECT PLACE, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 401/10443/ODS
Lokalizacja
- Adres: Partyzantów, Twardogóra, oleśnicki, dolnośląskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: szkoła podstawowa, restauracja, centrum handlowe, park
Opis nieruchomości
FOR ENGLISH: CALL US / SEND US AN E-MAIL / GET IN TOUCH ON WHATSAPP
Dom rodzinny, wolnostojący z garażem i zagospodarowanym ogrodem ul. Partyzantów, Twardogóra.
Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 153 m², położony na działce o powierzchni niespełna 600 m², w spokojnej części Twardogóry. (...)
666 066...
666 066 626